42
Samsung, Note 7'nin özelliklerini Galaxy S7'ye aktarıyor!

Samsung'un Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı talihsiz olaylar ile birlikte, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge tekrar amiral gemisi konumuna yerleşti. Güney Koreli üreticinin mevcut müşterilerini korumak için Galaxy S7 serisini güncel tutması gerektiği konuşulurken, firmadan ilk adım geldi.

Galaxy S7 için yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte, saati ve tarihi her zaman kullanıcılara gösteren Always On veya bir diğer adıyla Ekran Daima Açık özelliğine bazı yenilikler eklendi.
 

Always On artık daha fazla özelleştirilebiliyor!

Yeni saat ve takvim seçeneklerinin sunulduğu güncelleme ile birlikte, belirlediğiniz bir fotoğrafın telefonunuzun ekranında sürekli görülmesini sağlayabiliyorsunuz. Always On için yazı tiplerini özelleştirmenize imkan tanıyan güncelleme, ekrana özel bir metin yazabilmenize de imkan tanıyor.


Maalesef, güncelleme sonrasında halen üçüncü parti uygulamaların bildirimleri görüntülenemiyor. Bu özelliğin Galaxy S7 ve S7 Edge'i, Note 7'nin Grace UX arayüzünü ile buluşturacak olan Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Kaynak: SDN

Bu haberi paylaş :  
Yazar :
Yorumlar